Pomoc techniczna

Wirusy komputerowe

Wirus komputerowy (łacińskie "virus" oznacza truciznę) to program, który posiada zdolność samoczynnego powielania się i przenoszenia z jednego komputera na drugi bez wiedzy i poza kontrolą użytkownika. Szkody wyrządzane przez wirusy różnią się w zależności od jego rodzaju, począwszy od wyświetlania na ekranie niegroźnych komunikatów, a skończywszy na uszkodzeniu bądź zniszczeniu danych i unieruchomieniu komputera.

Więcej…

Ustawienia poczty myslenice.net.pl

Odpowiednio skonfigurowany klient poczty elektronicznej (np. Outlook, The Bat) umożliwia szybkie sprawdzanie zawartości Twojego konta email. By konto myslenice.net.pl było sprawdzane prawidłowo musisz wprowadzić następujące dane:

Konfiguracja protokołu TCP/IP

Do prawidłowego działania komputera w sieci, musi być odpowiednio skonfigurowany protokół internetowy TCP/IP. Konfiguracja następuje automatycznie za pośrednictwem serwera DHCP lub może być ustawiana ręcznie. Zalecamy ręczne ustawienie ze względu na wykluczenie jednego ogniwa potencjalnych problemów z działaniem sieci, jakim jest błędnie pracujący serwer DHCP.

Więcej…